+90 392 444 4 538 info@jetgaz.com

Dolum

Toplam ….. bin m³ ile Jetgaz Kuzey Kıbrıs’ın en büyük LPG depolama kapasitesine sahip olan kuruluştur. Müşterilemizin memnuniyeti için kalite ve teknoloji odaklı yatırımlar yaparak dünya standartlarında bir tesis oluşturduk. Tüplerimiz otomatik bandlar üzerinde ilerleyerek dolum, tartı, kaçak kontrol ve güvenlik testlerinden son teknoloji elektronik cihazlar kullanılarak geçtikten sonra müşterilerimizin kullanımına sunulur.

Jetgaz tüpleri, dolum tesisimizde otomatik bandlar üzerinde ilerleyerek doldurulur. Elektronik cihazlarla dolum ve kaçak testinden geçirilen tüplerimiz dolum hattında otomatik terazilerle tartılır.
En son aşamada Jetgaz logolu “Emniyetli, Kaliteli, Sigortalı Bandı” ile mühürlenir. Tüpler üzerine uygulanan “Emniyetli, Kaliteli, Sigortalı Bandı” Jetgaz tüplerinin tam dolu olduğunun ve kaçak kontrol testleri dahil tüm güvenlik kriterlerinden geçtiğini gösterir.

Jetgaz ürünleri ISO 9001 Kalite, ISO 14001 Çevre ve OHSAS 18001 İş Sağlığı-Güvenliği, ISO 50001 Enerji, ISO 10002 Müşteri Şikayetleri Yönetimi belgelerine, TSE’nin Müşteri Dostu Kuruluş ve Müşteri Dostu Marka belgelerine sahiptir.

Dağıtım

En geniş bayi ağı ve en büyük tanker araç filosuyla Kuzey Kıbrıs’ın her noktasına Jetgaz tüp ve dökme gaz ulaştırıyoruz. Yarım asırdan fazla deneyimi, uzman kadrosu, üstün hizmet anlayışı ve kalitesi sayesinde sorunsuz şekilde müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Bununla birlikte, ülkemizde birçok noktada bulunan bayilerimize tüpgaz nakliyesi yapılmaktadır. Tüm tüpler Jetgaz tesislerinde doldurularak, güvenlik testlerinden geçirildikten sonra bayilerimize ve müşterilerimize ulaştırılmaktadır.